Otomobil

Yeni Volkswagen Golf Fiyat listesi

Yeni Volkswagen golf modelinin dört özelliği ile sizler için bir fiyat sıralaması derledik. İşte fiyatlar...

Yeni Volkswagen golf modelinin 2022 fiyat listesi resmi web sitesinde yayınlandı. 4 Farklı trim seviyesi ile karşılaştığımız araç farklı özellikler içeriyor. Ayrıca alıcılar için çeşitli seçenekler sunar. Ayrıca sizin için yeni Volkswagen Golf fiyat sıralamasını hazırladık.

Yeni Volkswagen Golf bize neler sunuyor?

10 inç yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekrana sahip dijital gösterge paneli ile Volkwagen Golf, tüm verileri ve ayrıntıları doğrudan sürücünün görüş alanına yansıtır. Ayrıca renkli bilgi ekranı sayesinde ön cam projeksiyon ekranına dönüşüyor. Bu nedenle, hızı, sürüş yardım sistemlerinden gelen mesajları veya navigasyon talimatlarını takip ederken gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek yoktur.

Radyo, Bluetooth, telefon ve navigasyona ek olarak, sürücünün karşısındaki dijital kokpitin ortasına yerleştirilmiş merkezi bilgi-eğlence sistemi monitörü, 3 bölmeli ve araç ayarlarına sahip tam otomatik klima sistemi için bir kontrol paneli görevi de görüyor.

Monoton ve yorucu sürüş durumlarında, yarı otonom sürüş asistanı, Golfün çok işlevli direksiyonunun bulunduğu bir dokunmatik yüzeye dokunarak sistemi etkinleştirebilir. Sistem içerdiği radar, sensörler ve kameralar yardımıyla şeritleri takip eder. Direksiyon, gaz kelebeği ve fren kararları otonom olarak verilir ve öndeki araca olan izleme mesafesinden korkar. Buna ek olarak, gerekirse parçayı kontrollü bir şekilde değiştirebilir.

Yeni Volkswagen Golf fiyat listesi

Versiyon Model Fiyat
Impression Golf 1.0 TSI 110 PS Manuel 398.900 TL
Life Golf 1.0 eTSI 110 PS DSG 527.100 TL
Style Golf 1.0 eTSI 110 PS DSG 581.100 TL
R-Line Golf 1.0 eTSI 110 PS DSG 613.300 TL
Style Golf 1.5 eTSI 150 PS DSG 637.100 TL
R-Line Golf 1.5 eTSI 150 PS DSG 669.100 TL

Yeni Volkswagen Golf opsiyon fiyat listesi

Opsiyon Fiyat
Metalik renk 4.860 TL
Panoramik açılır cam tavan 14.860 TL

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize otomobil kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu