Otomobil

Yeni Opel Corsa fiyatı

Yeni Opel Corsa modelinin üç özelliği ile sizin için bir fiyat listesi hazırladık. İşte fiyatlar...

2022 için yeni Opel Corsa’nın fiyat listesi resmi web sitesinde yayınlandı. 3 Farklı ekipman seçeneği ile karşımızda olan araç, çeşitli fonksiyonlar içeriyor. Ayrıca kullanıcılar için çeşitli seçenekler sunar. Yeni Opel Corsa fiyat listesini sizler için derledik.

Yeni Opel Corsa bize neler sunuyor?

Yeni Opel Corsa kendini Alman tasarımında sunuyor. Otomobil, özel ön ve arka tamponlar, 17 “elmas kesim jantlar ve çift çıkışlı krom egzoz ile bir seçimdir. Size daha fazla bilgi vermek için, araç bizi büyük bir dijital gösterge paneli ile karşılıyor.

Opel Corsa, alıcıya çeşitli jantlar sunuyor. Bu noktada 16 “veya 17” alaşım jantlar arasında seçim yapabilirsiniz. Arabanın siyah çatısına ek olarak, geceleri yıldızları görmek için panoramik bir çatı seçeneği de var.

 

Sınıfının ilki olan Intellix LED Matrix, farların yardımıyla daha iyi sokak aydınlatması sağlıyor. Öngörü yeteneği ile daha güvenilir sürüş vaat ediyor. İçerdiği parkur takip sistemi ile tehlikeli yolculuklara aktif olarak yanıt verir ve sizi tekrar parkura sokar. Şerit değiştirme uyarı sistemi, aracınız şeritten çıktığında sizi uyarır ve kazaları önler.

Otomobilin dikkat çekici özelliklerinden biri de 180 derecelik panoramik arka görüş kamerası. Bu, aracınızı dar otoparklarda daha güvenli bir şekilde park etmenizi sağlayacaktır. Apple, CarPlay ve Android Auto‘yu destekler.

Yeni Opel Corsa fiyat listesi

Versiyon Motor Fiyat
Elegance 1.2 75 HP Benzin MT5 358.900 TL
Edition 1.2 100 HP Benzin AT8 446.900 TL
Elegance 1.2 100 HP Benzin AT8 463.900 TL
Ultimate 1.2 130 HP Benzin AT8 494.900 TL

Yeni Opel Corsa opsiyon fiyat listesi

Opsiyonlar Donanım seviyesi Fiyat
Metalik Renk Tüm donanımlar 5.000 TL
Siyah tavan Edition & Elegance & Ultimate 4.000 TL
Panoramik Cam Tavan Elegance & Ultimate 10.000 TL
Teknoloji paketi Ultimate 15.000 TL

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize otomobil kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu