Google

WordPress Eklentisi Nasıl Yapılır?

WordPress eklentisi nasıl yapılır? Web sitenize eklenti eklemenin iki yolu vardır. Zaten bir eklenti dosyası indirdiyseniz, dosyayı manuel olarak yükleyebilirsiniz. Ancak, eklenti dosyanız yoksa, yönetici panelinden otomatik yükleme adımlarını takip edebilirsiniz.

 

WordPress Eklenti Yükleme Nasıl Yapılır?

Eklenti yükleme nasıl yapılır? Bir basın eklentisini kurmanın en kolay yolu, appstore veya playstore gibi çalışan birçok küçük programı (eklenti) bulabileceğiniz eklenti aramasını kullanmaktır. Bu seçeneğin tek dezavantajı, eklenti dizi yalnızca ücretsiz eklentilerle sınırlı olmasıdır. Ancak endişelenmeyin: ücretsiz eklentilerle de harika bir iş çıkarabilirsiniz.
Yapmanız gereken ilk şey, admin bölümününe gitmek ve “Yeni Ekle ” Eklentilerine tıklamaktır.WordPress Eklenti Yükleme Nasıl Yapılır?

WordPress Eklentiler Nerede?

WordPress eklentiler nerede? Blog sitemizdeki eklentiler iki farklı şekilde kurulabilir. İlki, eklenti kitaplığında bulunan eklentilerin yüklenmesi, diğeri ise bu kitaplıkta bulunmayan veya bir ücret karşılığında satın alınan eklentilerin yüklenmesidir.

WordPress Eklenti Nasıl Kullanılır?

Eklenti Nasıl Kullanılır? Bilgisayarınızdaki FTP istemcisini açın ve ana bilgisayarınız tarafından sağlanan kimlik bilgilerini kullanarak web sitenize bağlanın. Bir bağlantı kurduktan sonra, web sayfanızdaki /wp-content/plugins / klasörüne gitmeniz gerekir. Ardından zip dosyasından çıkardığınız klasörü sunucunuzdaki /wp – content/plugins/ klasörüne yükleyin. Sürükle ve bırak yönetimini kullanabilirsiniz.

WordPress Ücretsiz Eklenti Nasıl Eklenir?

Web sitenize eklenti eklemenin iki yolu vardır. Zaten bir eklenti dosyası indirdiyseniz, dosyayı manuel olarak yükleyebilirsiniz. Ancak, eklenti dosyanız yoksa, yönetici panelinden otomatik yükleme adımlarını takip edebilirsiniz.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize Google kategorisinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu