Mobil Teknoloji

Üç Xiaomi aracı MIUI 13 güncellemesi aldı

 Yeni arayüzü ile piyasadaki dikkat çeken üreticilerin en büyüğü olan Xiaomi, üç parlak istihbarat cihazı için MIUI 13 güncellemesi başlattı! Detaylar burada… 

Aralık ayının son günlerinde gerçekleşen ve neredeyse tüm kullanıcılar tarafından övgüyle karşılanan yeni MIUI 13 arayüzünün lansmanı sırasında Xiaomi ilk güncellemeleri biraz dağıtmaya başladı. İlk olarak, Ocak ayında kapalı beta sürecine dahil edilecek telefonları duyurdu ve şimdi üç farklı cihaz için yeni bir güncelleme sundu. 

Birçok insan sabırsızlıkla bekliyor ve sık sık ” telefonum alacak mı?” sorguladığı MIUI 13 arayüzü bugün üç akıllı cihaz için tanıtıldı. Kararlı olarak gösterilen pakette telefonlara yeni özellikler eklendi. Güncellemeyi hangi modeller aldı? 

Mi Mix 4 ve Mi Pad 5 Serisi Xiaomi MIUI 13 güncellemesi aldı 

Kendi ülkesindeki cihazlar için Mı Mix 4 ve Mı Pad 5 için yeni güncellemenin piyasaya sürülmesiyle, kısaca: Çin ROM’u, yeni MIUI 13 diğer modeller için de umut verici bir adım. Ağustos 2021’de Mi, neslinin lansmanı ile 4. sırada, bu telefonda MIUI 13 kararlı güncellemesini yayınladı. 

 

Snapdragon 888+ işlemciye ve Snapdragon 4 işlemciye ek olarak, şirket ayrıca lansmanda sunduğu özellikleri tablet kullanıcılarının deneyimine sunan çerçevesiz ekranlı tabletler de sunuyor. Mi Pad 5 serisinin her iki tableti de MIUI 13 güncellemesini zaten aldı. 

Bu daha işlevsel özellikler sayesinde, Xiaomi Mi Pad 5 ve Mi Pad 5 Pro, Xiaomi telefonlarıyla veri aktarımını daha sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir. Mıuı13 13.0.2.0 sürümüne güncellendi. Xiaomi 4 sürüm numarasına sahip skmcn varyantı, paketi 4.9 GB boyutunda alan ilk telefonlardan biri olarak kaydedildi. 

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize mobil teknoloji kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu