TikTok Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

TikTok Canlı Yayın Nasıl Yapılır?

Mayıs 26, 2022 0 Yazar: DowN

TikTok Canlı Yayın Nasıl Yapılır? Tik tok, son zamanların en popüler uygulamalarından biridir. Türkiye’de ve dünyada en çok indirilen uygulamalardan biri olan Tik tok, kullanıcıların 15 saniye uzunluğunda video paylaşmalarını sağlayan bir platform. Tik tok Live nasıl çalışır ve Tik tok Live nasıl çalışır? İşte Tik tok canlı yayınları hakkında bilmeniz gerekenler.

TikTok da Nasıl Canlı Yayın Yapılır?

TikTok da nasıl canlı yayın yapılır? Kullanıcıların ilgisini çeken bir diğer konu da canlı yayın açılmasıdır. TikTok kullanıcıları belirli kriterleri karşıladıkları sürece canlı yayınları açabilirler. Bu koşulların başında bir yaş sınırı vardır.
16 yaşın altındaki kullanıcıların canlı yayın yapmasına izin vermez. Ayrıca 13 yaşın altındaki kullanıcılar Tiktok hesabı oluşturamıyor. Bu şekilde topluluğun kurallarını korumaya çalışan platform, daha kaliteli bir video içeriği sağlar. Canlı yayına başlamak için bir diğer ön koşul da en az 1000 takipçi sayısına ulaşmış olmanızdır. Bu şartları sağlayan hesaplar Tik Tok’ta canlı yayınlar düzenleyebilir.

TikTok PK Ne Kadar Para Veriyor?

TikTok PK ne kadar para veriyor? Birikmiş jetonlar daha sonraki zamanlarda jetonlara dönüştürülecek ve jeton sayısı değişecektir. Tiktok’ta 1 Token ortalama 0.096 TL’ye denk geliyor. Ancak satış durumunda bu değer 0,04 tl’ye düşürülür. Canlı yayından sonra biriken jetonlar 0,04 TL ile çarpılabilir.

Canlı Yayın Nasıl Başlar?

Canlı yayın nasıl başlar? Platformun canlı yayın açmak isteyen kullanıcılar için aradığı ikinci koşul ise takipçi sayısıdır. En son bilgilere göre canlı yayın açabilmek için kullanıcıların Tiktok’ta en az bin takipçisi olması gerekiyor. Hesabınız yukarıdaki gereksinimleri karşılıyorsa, canlı akışın açılışına gideriz…

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize Google kategorisinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.