Oyun Gündemi

Take-Two’nun CEO’su GTA 6 ‘yı gösterdi!

Take-Two'nın CEO'su Strauss Zelnick, basına verdiği röportajda GTA 6 oyununun geliştirilmesinden memnun olduğunu söyledi.

GTA 5 ve çevrimiçi mod, şirkete çok para getiren bir oyun olmayı başardı. Üç konsol yapım neslinde, birkaç fiyat yorumu vardı. Rockstar Games geçtiğimiz günlerde merakla beklenen GTA 6 oyununun geliştirilme aşamasında olduğunu doğruladı.

Bir basın ajansı Take-Two’nun CEO’su ile röportaj yaptı. Bu arada CEO Strauss Zelnick, dizinin eskisine sadık kalmayacağını söyledi. Bu, yeni bir GTA oyununun geleceğini doğrular.

Zelnick GTA 6 oyununu gösterdi

Zelnick, oyun geliştirmede her zaman taze olmaya hazır olmanın önemini vurguladı. Ayrıca, “tüketicileri her zaman istediklerini tatmin etmeye hazır olmalısınız. Geçmişi korumaya çalıştığın an önemsiz oluyorsun.”dedi ki:”

Zelnick: “GTA: Trilogy Definitive Edition ticari beklentilerimizi aştı”

Take-Two CEO’su Rockstar Games’in yeni bir GTA oyunu üzerinde çalışmaktan heyecan duyduğunu da sözlerine ekledi. Zelnick geçmişi korumak istemediğinde buraya gelen bir sürü ironik şey var. GTA: Trilogy Definitive Edition, yenilenen PS2 oyunlarının özensiz bir versiyonu olmasına rağmen Zelnick’in ticari beklentilerini aştı.

Rockstar Games, Mart ayında yeni nesil konsollar için GTA 5’in yeni bir sürümünü piyasaya sürüyor. Geçmiş oyunlarla uğraşmak Rockstar Games’in tüm anlaşmasının bir parçası. Bu noktada, Zelnick’in sözlerinin sadece kurumsal kelimeler mi yoksa bir değişim işareti mi olduğunu söylemek zor görünüyor.

Ancak, GTA 5’in piyasaya sürülmesinden çok sonra, bekleyenler GTA 6 hakkındaki bilgileri görmekten mutlu oldular. O zaman taraftarlar yeni oyun hakkında daha fazla heyecanlanmaya başladı.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize oyun gündemi kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu