Google

Script Nedir Ve script Nasıl Çalışır?

Script nedir? Script nasıl çalışır? Bunlarla ilgili aklınızda soru varsa sitemizden yararlanabilirsiniz.

Değişimin ne olduğu sorusu son zamanlarda en büyük sorulardan biri haline geldi. Shifting hareketli ve değişken anlamına gelir. Başka bir deyişle, gerçekliği değiştirmek anlamına gelir. Paralel evrenler arasında seyahat ederek gerçek zamanlı değişim olarak ifade edilen script, seyahat ettiğiniz evrendeki başka bir insandan farklı bir yaşam sürmenizi sağlar.

Bazı hazırlıklardan sonra, nasıl erteleneceği sorusuna cevap vermek mümkündür. Detaylı ve dikkatli bir uygulama yapmak önemlidir. Doğrudan ertelemek mümkün olmadığından, senaryoyu önceden hazırlamak gerekir. Senaryoya paralel evrenler arasındaki yolculuktan önceki hazırlık aşaması denir.

Script Nedir? Tehlikeli midir?

Paralel evrenler arasında seyahat etmek isteyen birçok insan, geri dönmeme ihtimalini düşündüklerinde gergin olabilir. Burada script ‘in ne olduğunu doğru bir şekilde öğrenmek önemlidir. Teknik olarak tehlikeli ve zararlı bir yöntem değildir. Bununla birlikte, tek olumsuz seçenek, rüya kontrolü sırasında gerçeklikten kopma fırsatıdır.

Eğlenmek ve sadece deneyimlemek için vites değiştirmeyi düşünüyorsanız, kendinizi gerçeklikten ayırmadan pratik yapmak faydalı olacaktır. Teknik olarak zararlı veya tehlikeli olmasa da, sürekli uygulamaları iki dünya arasında gidip gelmelerine neden olur. Bu psikolojik sorunları uzun zaman sonra açabilir. Bu nedenle ruh sağlığı için aşırıya kaçmamak önemlidir.

Script Nasıl Çalışır?

Shifting’in nasıl yapılacağına dair en çok merak edilen ve araştırılan sorunun cevabı script aşamasında ve shifting uygulamalarında yatmaktadır. Paralel evrenler arasında istediğiniz başka bir kişi olarak seyahat etmek ve başka bir dünyada yaşamak için önce bir senaryo oluşturmanız gerekir. Senaryo aşamasında, seyahat ettiğiniz dünyada ne tür bir insan olmak istediğinizi anlattığınız bir makale hazırlamanız gerekir.

Senaryonuzu bir kağıda, tablete veya telefona yazabilirsiniz. Bu makalede, seyahat ettiğiniz yeni evrende değiştirmek istediğiniz adınız, soyadınız, kilonuz, boyunuz, yaşınız, kişisel özellikleriniz gibi bilgileri eklemeniz gerekir. Bundan sonra, anahtarlama yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Bu yöntemlerden bazıları uyku sırasında, diğerleri uyanırken kullanılır. Ancak, psikolojik olarak değiştiğinize inanmanız gerekir.

Scripten Nasıl Çıkılır?

Hiçbir script yöntemi kalıcı değildir. Hangi paralel evrende insan olarak seyahat ederseniz edin, yine de gerçek evrene, içinde yaşadığınız hayata döneceksiniz. Shifting terk etmek ne kadar kalıcı shifting yapmak için kaç kişi ayrıntılı çalışma. Seyahat ettiğiniz evrende kalış süreniz de senaryoda yazdığınız ifadelere bağlıdır.

Uzun süre kalacaklarını belirtseler bile, ya da “Geri dönmeyeceğim.”Psikolojik olarak uzun süre orada kalacağınıza yazsanız ve inansanız bile, paralel evren sonunda sizi gerçek dünyaya geri gönderecektir. Değişimin nasıl yürüdüğünü bilmelisin. Paralel evrende gerçek zamanı ne kadar değiştirirseniz değiştirin, kalıcı değildir, ebedi değildir. Yani çıkmak için özel bir şey yapmana gerek yok.

Kalıcı Script Nedir?

Kaymayı inceleme sürecinde, sürekli olarak evrende kalmanın ve gerçek evrene geri dönmemenin mümkün olup olmadığı araştırılır. Fakat paralel evrenler arasında uzun bir süre seyahat etse bile, kalıcı bir kayma yoktur. Birçok yöntem vardır. Ama kendi başarılı olma ve istediğin gibi yaşama yöntemin, istediğin evrende sana daha fazla neşe veriyor.

Astral Seyahat lucid rüya değildir. Bir tür radyo frekansı olarak düşünülebilir. Değişiyorsunuz ve kullandığınız yöntemlerle, şu anda başka bir paralel evrene giderek hayatınızın sıklığını değiştirebilirsiniz. Ama ne kadar sürerse sürsün, paralel evren sonunda seni gerçek evrene gönderecek. Yani kalıcı bir script yapmanın bir yolu yok.

Script gerçek mi?

Değişimin gerçek olup olmadığı veya değişimin nasıl yapılacağı gibi sorular paralel evrenler arasında seyahat etmek isteyenlerin kendilerine sordukları sorular arasındadır. Paralel evrenler arasında yer değiştirerek seyahat eden birçok insan var. Ancak, bu tamamen psikolojik bir olay olduğundan, bunun için bilimsel bir kanıt yoktur. Bu nedenle, nakliye için henüz tamamen gerçek değildir.

Gerçeği Script açısından deneyimlemek için pratik yapmanız yeterlidir. Script’in ne olduğunu doğru adımlar, senaryo hazırlama ve doğru yöntem uygulamaları ile öğrenerek kısa sürede kavramın gerçekliğini yaşayabilirsiniz.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize Google kategorisinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu