Mobil Teknoloji

Samsung Galaxy S22 Ultra ‘nın detayları belli oldu!

Samsung Galaxy S22 Ultra'nın tasarım detayları netleşti. Merakla beklenen akıllı telefondan yeni görüntü oluşturma görüntüleri sızdırıldı.

Samsung Galaxy S22 Ultra, serinin diğer üyeleriyle birlikte sunulmayı bekliyor. 2022 yılında şirketin en güçlü telefonu olması beklenen cihaz, yeni detaylarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Tasarımı merak eden modelin render görüntüleri sızdırıldı.

4 Farklı renk seçeneğine göre oluşturulan render görüntüleri de cihazın tasarımı hakkında bize en net bilgileri veriyor. Ayrıca, akıllı telefon önceki modellere kıyasla fazla değişmeyecek.

Samsung Galaxy S22 Ultra render görüntüleri sızdırıldı

Serinin en güçlü modeli olan Galaxy S22 Ultra, önceki neslin cihazlarına çok benziyor. Büyük bir tasarım değişikliği yapmayan Samsung cephesi, görünüşe göre kamera kurumunda bazı tasarım eklemeleri yaptı. Galaxy Note serisi ile de karşılaştırılabilir olan cihaz, render görüntülerinde de bizi bir kalemle karşıladı.

Galaxy S20’den çok Note 22+ ‘ya benzemesi gereken akıllı telefon, kullanıcılarını 1440 30 3088 çözünürlüğe sahip 6,8 inç AMOLED ekranla karşılayacak. Ayrıca, akıllı telefonun yenileme hızı 120 Hz’dir. Cihazın ön tarafında bir kamera bulunurken, objektif 40 megapiksele sahip olacak. Ltpo teknolojisi ile piyasaya çıkan Samsung, ekranı korumak için Gorilla Glass Victus+ ‘yı seçti.

Samsung ayrıca arkadaki kameralarıyla iddialı olmak ve Süper Net objektife sahip 108 megapiksel ana kamera ile öne çıkmak istiyor. Ek olarak, bu objektife 12 megapiksel ultra geniş açı ve iki adet 10 megapiksel telesensör eşlik ediyor. S Pen konusunda da ilerleme kaydeden şirket, kullanıcılarına hızlı bir deneyim sunuyor gibi görünüyor. Çünkü verilere göre kalem 2,8 ms gecikmeye sahip olacak. Bu şirketin şimdiye kadar yaptığı en iyi kalem.

Toplam ağırlığı 228 gram olan Samsung Galaxy S22 Ultra su ve toza karşı IP68 sertifikasına sahip olacak. 8 Şubat’ta sunulacak olan akıllı telefonun beklentileri aşıp aşmadığını görelim. Bekleyip göreceğiz.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize mobil teknoloji kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu