Mobil Teknoloji

Samsung Galaxy A Serisi ne müjde var: uyun telefonların fiyatı artmıyacak

Samsung bugün resmi web sitesinde bir basın açıklamasında Galaxy A Serisi hakkında iyi haberler yayınladı. Detaylar burada...

Samsung, cihazları için uzun bir yardım çağından geçti. Şirket bunu resmi olarak Galaxy S22 ve Galaxy Tab S8’in lansmanına adanmış etkinlikte duyurdu. Yeni politikaya kıyasla, amiral gemisi cihazlar beş yıl boyunca tek kullanıcı arayüzü ve güvenlik düzeltme ekleriyle dört nesile kadar Android alacaktı. Bu şimdi Samsung Galaxy A Serisinde de belirgindir.

S ve Z serisinin çoğu telefonuna ek olarak, Samsung tabletleri de gelişmiş destek almalıdır. Haberlerimizi aşağıda da bulabilirsiniz.

Samsung, Galaxy A Serisi desteğini duyurdu

Bugün, Samsung’un resmi web sitesinde, şirketin Gala cihazlarının güvenli kullanımı için dört nesil işletim sistemi güncellemesi sunarak yeni standartlar belirlediği açıklandı. Bu bir basın açıklaması ile kullanıcılara iletildi.

Bu noktada bir entrika da ortaya çıktı. Bugün şirket, Samsung Gala s s ve Gala ① Z modellerine desteğini genişletti. Galaxy A Serisi ve tabletler de bundan faydalandı. Gelecekte, şirket bu girişimi diğer cihazlara genişletmeyi düşünüyor. En önemli dört güncellemeye hak kazanan cihazların sıralamasında şirket, seçilen bazı Galaxy a cihazlarından da bahsetti.

Bu, gelecekteki Samsung Galaxy A Serisi cihazların da 4 + 1 desteğine geçeceği anlamına geliyor. Bu dört büyük Android güncellemesi ve bir yıllık güvenlik düzeltme eki. Gelecekte bu seçeneğin Galaxy A serisinin tüm modelleri için mevcut olması muhtemel değildir. Bununla birlikte, büyük olasılıkla, serinin yalnızca en üst modelleri bundan faydalanacaktır.

Samsung’un sunduğu genişletilmiş destek hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın!

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize mobil teknoloji kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu