Sosyal Medya

Netflix ,haftanın en çok izlenenlerini yayınladı!

Netflix ,bu hafta uzun süredir devam eden geleneğin Top10 listesine girmeyi başaran en iyi yapımları paylaştı. Detaylar burada...

Netflix ,dünyanın en popüler dijital görüntüleme platformlarından ilkidir ve 2020’den itibaren çeşitli Top10 listelerinde yer alacaktır. Bazen şirket en çok izlenen yapımları, bazen de gişe rekorları kıran özel dizileri ve filmleri paylaşıyor.

Netflix ‘nin Top10 listesinde yer alan yapımlar

Netflix ,ilk 28 güne kıyasla en çok izlenen dizi ve filmlere sahip. Ancak bunun ötesinde, uzun vadede yaptığı toplam izlenimlerin ve haftalık olarak yaptığı en beğenilen listelerin bir listesi var. 10-16 Ocak tarihleri arasındaki listede, Top10 listesinde kaç hafta kaldığınızla ilgili bilgiler paylaşılır. Bunlar yapımlar…

Netflix, paylaşılan listede 1 numaradır. Stay Close’ın 3 haftadır listede olduğunu ve toplam 53 milyon 720 bin saat takip edildiğini söylüyor. Kobra Kai 4 yaşında. Sezon 41 milyon 240 bin saat ile 2. Sıra onda. Ayrıca dizinin 3. sezonunda 13 milyon 950 bin saat kendisiyle 10. Sırada bir yer bulur. Ama 1’in toplamına bakarsak. Onlar hattı göreceğiz.

Andrzej SaPKo Llowski’nin aynı adlı kitap serisine dayanarak, 2. Sezon 34 milyon 350 bin saat ile listede 3. sırada yer alıyor. Yer zaman boyunca sürer. Ayrıca 18 milyon 580 bin izlenime sahip bu prodüksiyonun ilk sezonu 8. listede yer alıyor. Kolay entegrasyon başarılı olur. 5 Ve 6 haftalık Top10 performansıyla da çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Top 10 Listesinde 4. Ve 5. sırada yer alan Emily, 30 milyon 20 bin izlenme ve 4 haftalık Top10 mücadelesiyle 2. sezon Paris’te, 2. sezon Şerefe ile 29 milyon 80 bin saat sürüyor. Sıralamanın geri kalanına bakarsak, Manifest 1’i görürüz. Artchive 81, 1. sezon 9’dan hemen sonra. Sıradaki 2. Manifesto. Mevsimi göreceğiz.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize sosyal medya kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu