Sosyal Medya

iPhone kullanıcılarının Twitter hatası ile başı dertte

Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'in Apple cihazlarıyla ilgili bir sorunu var.

Apple cihazlarına sahip olan kullanıcılar, birkaç saat önce Apple cihazlarıyla ilgili bir sorunla karşılaştı. Bu hata hızla kullanıcıların dikkatini çekti. Apple’ın mesajlaşma uygulaması Twitter, dünyanın en etkili sosyal medya platformunun bağlantılarıyla ilgili bir sorun yaşıyor

iMessage, Twitter paylaşılırken önizlemede bir hata gösteriyor

Twitter platformunda iMessage ile paylaşırken bir arada olan, uygulama adı, sayfa başlığı ve öne çıkan bir resim gibi bir paylaşım görüntüsünden oluşuyordu. Birkaç saat önce bu kısımlarda bir hata oluştu. İmessage’da Twitter bağlantılarının önizlemesini oluşturmak şu anda mümkün değildir.

Öyle ki, henüz yüklenmemiş bir Nexus balonu, kullanıcıları bir Teeet URL’sine koyduktan sonra karşılıyor. Sorunun kesin nedeni bilinmiyor, ancak Twitter’de bir sunucu hatası olduğu belirtiliyor. İmesseage’da meydana gelen bu hata yakında düzeltilecektir.

Bu sorun, diğer platformlarda ve web sitelerinde Nexus paylaşımı ile oluşmaz. Bu nedenle, sorununuzun Twitter’dan kaynaklanması daha olasıdır. Bunun nedenlerinden biri, twitter için arka uç süresinin biraz farklı çalışmasıdır. iMessage, biçimlendirilmiş satır içi balon twitter işaret etmek ve gerekli ilgili özellikleri toplamak için özel bir uç nokta çağırır.

iMessage önizleme istekleri için, arka ucu şu anda hepsini “anormal etkinlik algılandı” hatasıyla reddediyor. sunucu altyapısı, Apple’ın iMessage trafiğini bir tür bot veya DDOS girişimi olarak yorumlayabilir. Hala taraftan bu konuyla ilgili hiçbir açıklama yapılmadı.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize sosyal medya kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu