Mobil Teknoloji

iPhone 14 neye benzeyecek? Vahiy beni meraklandırdı!

iPhone 4'ten ilham alan yeni konsept, iPhone 14 Pro'yu gümüş, altın ve grafit olarak gösteriyor. İşte olası fikir...

Apple’ın Eylül etkinliğinin geleneksel tarihine bağlı kaldığını varsayarsak, iPhone 14’ün resmi sürümüne yalnızca birkaç ay kaldı. Ancak teknolojik çizimleriyle ünlü bir tasarımcı, iPhone 14 konsepti için en son yeteneğini gösterdi.

Grafik tasarımcısı Volodymyr Lenard, şimdiye kadar sızan özellikler ve tasarım söylentileri nedeniyle iPhone 14’ün iyi görünebileceğini hayal etti. iPhone 4’ten esinlenen yeni cihazın, çentik yerine delikli bir ekran sunması nedeniyle çarpıcı bir görünüm sunduğunu söylemek olasıdır.

iPhone 4 konseptinden ilham alan iPhone 14 göz kamaştırıyor

2017 yılında iPhone X ile hayatımıza giren çentik tasarımı, iPhone’un ekran konseptinde uzun süredir “geriye dönük” olarak değerlendiriliyor. Ancak çentiğin iPhone 14 ile değiştirileceğine dair güçlü söylentiler var ve Volodymyr Lenard’ın konsepti, hap + delikli kamera sisteminin ekranda nasıl görünebileceğini gösteriyor.

Lenard ayrıca doğrudan iPhone 4’ten alınan metalik bir “sandviç” tasarıma sahiptir. iPhone 14’ün referans almak için 2010 tasarımına geri dönebileceğini ilk kez duyduk ve bu yüzden Apple kullanıcılarının iPhone tarihindeki en az hafife alınmış tasarımlardan birini bulurlarsa mutsuz olmayacaklarına inanıyoruz.

Pek çok fanatik Apple konsepti gerçek ürünler kadar iyi görünüyor ve Lenard’ın tasarımları özellikle Apple hayranları tarafından sosyal medyada ön plana çıkarıldı. Eylül ayında Apple ana sayfasında iPhone 14’ü bu zarif ve ultra yüksek 3D görüntülerde görmek kullanıcıları şaşırtmayacak.

Apple’ın bir sonraki iPhone için ne hazırladığını zaman gösterecek, ancak kesin olan bir şey var: şu ana kadar duyduğumuz iPhone 14 hakkındaki tüm söylentiler (özellikle hayal gücü için) kulağa hoş geliyor.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize mobil teknoloji kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu