iCloud Hesabı Nasıl Açılır?

iCloud Hesabı Nasıl Açılır?

Mayıs 2, 2022 0 Yazar: DowN

iCloud Hesabı Nasıl Açılır? Yeni bir Apple cihazı satın alırsanız, cihazlarınızı kullanmak için bir Apple kimliğine ihtiyacınız vardır. Android cihazlar için bir Microsoft kimliği, yani bir e-posta kimliği ve Apple tabletleri, telefonları veya bilgisayarları için bir Apple kimliği gerekir.

Apple kimliği iphone’larda, ipad’lerde ve Mac bilgisayarlarda, ayrıca Windows sistemine sahip cihazlarda veya internet üzerinden oluşturulabilir. Yeni bir Apple kimliğini nasıl oluşturabilirim? ” Apple kimliği ve iCloud hesabı oluşturma ” konusunda ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

iCloud Hesabı Nasıl Alınır?

iCloud mail hesabı nasıl alınır? iCloud Mail’i kullanabilmeniz için iPhone, iPad, iPod touch veya Mac’inizde birincil bir iCloud e-posta adresi oluşturmanız gerekir. Mail ve iCloud ile neler yapabileceğinizi görün. Zaten bir @icloud.com (veya bir @me.com veya @mac.com bir e-posta adresiniz varsa, bkz.
1.       iPhone, iPad veya iPod Touch’ınızda Ayarlar > [Adınız] > iCloud’a gidin.
2.       iCloud mail adresi oluşturmak için iCloud Mail’i (veya Mail’i) açın ve ekrandaki talimatları izleyin. iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda iCloud Mail’i açar ve ardından ekrandaki talimatları görmezseniz, zaten birincil bir iCloud e-posta adresiniz vardır.

iCloud Hesabına Nasıl Girilir?

iCloud mail hesabına nasıl girilir? iCloud e-posta adreslerinizin veya takma adlarınızın sonunda @icloud.com  @me.com veya @mac.com uzatma olabilir. E-posta göndermek için kullandığınız adres ne olursa olsun, me.com @mac.com veya @icloud.com E-posta adreslerinize gönderilen e-postalara doğrudan iCloud gelen kutunuzdan erişilebilir.

iCloud Hesabı mı Nasıl Bulurum?

iCloud hesabımı nasıl bulurum? Apple Kimliğiniz, tüm Apple hizmetlerinde oturum açmak için kullandığınız hesaptır. Apple kimliğinizle kullandığınız e-posta adresini veya telefon numarasını unuttuysanız veya Apple kimliğinizin olup olmadığından emin değilseniz, Apple kimliğinizle bir uygulamada veya hizmette oturum açıp açmadığınızı kontrol edebilir ve kontrol merkezinden inceleyebilirsiniz.
iPhone, iPad, iPod touch veya Mac’inizde App Store, FaceTime veya Mesajlar’da veya İtunes’daki bir bilgisayarda Windows’a kaydolup kaydolmadığınızı kontrol edebilirsiniz.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize Google kategorisinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.