Sosyal Medya

Getir ‘den kötü hava koşullarında yeni teslimat!

Getir, hava muhalefetinin uygun olmadığı durumlarda, siparişin motorlar yerine araba ile teslim edileceğini açıkladı.

Önlemler, tüm Türkiye etkisi altına alan soğuk hava ile mücadele için alınmıştır. İstanbul valisi olumsuz hava koşulları nedeniyle yarıyıl tatilini ertelemişti. Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Salamura online sipariş platformu, şiddetinin yarından itibaren artması beklenen soğuk havaya karşı aldığı önlemi de açıkladı.

Özellikle İstanbul, Türkiye’deki soğuk havaya karşı kuryelerinin sağlığı için son günlerde yeni bir adım attı. Kuryelerinin güvenliğini her şeyden önce tuttuklarına işaret eden Getirici yönetimi, Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerini yakından takip ettiklerini ve gerekli tedbirleri almaya devam ettiklerini belirtti.

İçindekiler Tablosu

Getir, arabayla teslim edecekler.

Bugün, beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle yurt genelinde araba ile teslimat hizmeti sunacağını açıkladı. Kuryelerinin güvenliğini tehlikeye atmamak için bu sonucu aldığına işaret eden şirket, müşterilere havanın elverişli olmaması durumunda siparişin motor yerine araba ile teslim edileceğini bildirdi.

Aracı teslim etme kararınızı sosyal medya hesabınızdan aşağıdaki ifadelerle birlikte getirin:

“Kuryelerimizin güvenliğini her şeyden önce koyduk. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerini yakından takip ediyor ve gerekli önlemleri alıyoruz. Yurt genelinde beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle kuryelerimizin güvenliğini tehlikeye atmamak için hava şartlarına dayanıklılığın uygun olmadığı durumlarda motorlarımızla hizmet vermeyeceğimizi ve araçlarla teslimat yapmayacağımızı hatırlatmak isteriz.”

Eylemler nedeniyle, siparişlerin gecikmesi ve iptal edilmesi gibi can sıkıcı durumlar meydana gelebilir ve bu bağlamda müşterileri ararlar: “Siparişlerinizde meydana gelecek gecikme ve iptalleri anladığınız için şimdiden teşekkür ederiz.”

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize sosyal medya kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu