Mobil Teknoloji

General Mobile GM 22 ailesi ‘nin çıkış tarihi biliniyor.

General Mobile, GM 22 ailesi ve GM Watch akıllı Saatini tanıtarak müşterilerine yeni nesil mobil deneyimler sunmaya hazırlanıyor.

Yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile, GM 22 ailesi ‘ni tanıtttı. Fiyat-performans odaklı ürünleriyle uzun süredir kullanıcıların karşısına çıkan şirket, geleneği bozmadan bu yıl da GM 22 ailesi yeni üyelerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Müşterilerine yeni nesil bir mobil deneyim sunmaya hazırlanan General Mobile, GM 22 ve GM watch akıllı saatinin lansman tarihini açıkladı. İşte şirketin yakında tanıtacağı ürünler.…

General Mobile GM 22 ailesi ve GM watch 25 Ocak’ta gelecek

Özellikleri ile dikkat çeken GM 21 ailesini geçen yıl tanıtan General Mobile, özellikle uygun fiyatlı ürünler isteyen kullanıcıları kendine çekmeyi başardı. Tam kablosuz kulaklık da sunan şirket, bu yıl da zeki saat pazarına giriyor.

GM 21 serisinden alınmıştır

General Mobile, 25 Ocak Salı günü saat 12:00’de GM 22 Pro, GM 22 Plus, GM 22 ve GM watch ürünlerini tanıtacak. Mobil dünyada dikkat çekecek ürünler 25 Ocak 2022’de ön sipariş verilecek.

General Mobile’ın yeni nesil mobil ürünlerini kullanmak isteyen kullanıcılar 1 Şubat 2022 tarihine kadar ön sipariş verebilirler. Ne yazık ki, şu anda ürünün teknik özellikleri ve fiyatı hala belirsizdir. Ancak önceki modellere dayanarak orta sınıf bir ürünün geleceğini söylemek mümkündür.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize mobil teknoloji kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu