Mobil Teknoloji

Galaxy S22 Ultra ‘nın resimleri ve özellikleri sızdırıldı!

Samsung'un 9 Şubat'taki paketlenmemiş etkinliğinden birkaç gün önce, Galaxy S22 Ultra 'nın görüntüleri ve özellikleri sızdırıldı!

Samsung, 9 Şubat’ta sunacağı yeni amiral gemisi serisini hazırlamaya başladı. Bununla birlikte, lansmandan birkaç gün önce, serinin en üst modeli olan Galaxy S22 Ultra ‘nın görüntüleri ve özellikleri, Paketlenmemiş etkinlik sırasında gösterilmesi gereken sızdırıldı. İşte detaylar…

İşte Galaxy S22 Ultra ‘nın resimleri ve özellikleri

Galaxy’nın sızdırılmış görüntülerine bakarsak Galaxy S22 Ultra, sızıntının raporlarının son dönemde doğrulandığını görüyoruz. 6.8 inçlik cihaz, 120 Hz, LLOHD + Dinamik AMOLED 2 ℃ EKRAN YENİLEME hızına sahip bir panel kullanıyor. Ek olarak, HDR 10+ özellikli ekran 1750 nit’e kadar parlaklık elde edebilir.

Kamera tarafına bakarsak, cihazın arkasında 5 lens yuvası görüyoruz. Bunlara 12 megapiksel (diyafram F2.2) ultra geniş açı, 108 megapiksel (diyafram F1.8) ana kamera, 2 adet 10 megapiksel (diyafram F2.4 ve F4.9) telefoto kamera ve lazer AF sensörü dahil.

Ön panelde 40 megapiksellik bir selfie kamerası var (diyafram F2.2). Fotoğraflarda belirtildiği gibi, Galaxy S22 Ultra 8K çözünürlükte Süper HDR video kaydedebilir. S22 Ultra, 100 Space ‘ye kadar Alan yakınlaştırması yapabilir.

Kutuda ne olduğu ve cihazın ne kadar büyük olduğu da belli oldu. S22 Ultra, 163.3 mm uzunluğa, 77.9 mm genişliğe ve 8.9 mm kalınlığa sahiptir. Bu modelin, serinin diğer üyelerinden farklı olarak, yeni nesil S Pen ile geleceği de bilinmektedir. Ek olarak, Ultra Hızlı 45 derece hızlı şarj teknolojisini destekleyecektir. Adaptör cihazla birlikte satılmaz.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize mobil teknoloji kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu