Oyun Gündemi

Epic Games Kısa bir süre için 77 TL’lik oyunu Ücretsiz yaptı

Epic Games ,bu haftaki ücretsiz oyun kampanyasının bir parçası olarak 77 TL 'lık oyun Daemon X Machina'yı kısa bir süre için ücretsiz olarak kullanıma sundu.

Epic Games Store her hafta ücretsiz bir oyun sunuyor. Geçtiğimiz ay 15 günde 2022’ye 15 hediye oyun dağıtan şirket, 31 Aralık’ta kampanyasını sonlandırdı. Epic Games, daemon X Machina için 77 TL ‘lık ücretsiz haftalık ücretsiz oyun macerasını yayınladı.

Marvelous Inc. Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan daemon X Machina, 2019 yılında Nintendo switch platformunda piyasaya sürüldü. 2020’de, Windows işletim sistemi için üçüncü taraf nişancı aksiyon oyunu 27 Ocak – 3 Şubat 2022 tarihleri arasında Epic Games Store’da ücretsiz olarak satışa sunulacak.

77 TL’lik oyun Epic Games Store’da Ücretsiz

Daemon X Machina oyununu ücretsiz almak için önce bir Epic Games hesabı satın almalısınız. Değilse, bir hesap oluşturun. Zaten bir hesabınız varsa, Epic Games Store’daki oyunun sayfasına gidin ve Yükle’ye dokunun. Ardından ‘Şimdi Sipariş Ver’ i tıklayın ve kitaplığınıza ekleyin.

Daemon X Machina’yı kitaplığınıza ekledikten sonra, onu hayatınızın geri kalanında saklayacaksınız. Kütüphanenizden silmediğiniz sürece kampanya sona erdikten sonra ücretsiz olarak da yükleyebilirsiniz. Oyunun özellikleri hakkında kısaca konuşmak gerekirse:

  • Savaş alanı boyunca uç ve yozlaşmış makinelere ve dev Colossal Immortal’lara karşı verilen şiddetli, tehlikeli mech savaşlarına katıl.
  • İstediğin özelliklere uyan çeşitli silahlarla ve parçalarla Arsenal mech’ini tamamen özelleştir.
  • Çeşitli kozmetik seçenekleri ile oyuncu avatarını özelleştir. Bıçak altına yat ve insan görünümünden feragat ederek yeni yetenekler öğrenmek için geniş beden modifikasyonları uygula.
  • 1 vs. 1 ya da 2 vs. 2 Versus Mod’larda diğer oyuncularla dövüş ve en iyi paralı asker olmak için liderlik tablosunda yüksel.
Sistem gereksinimleri Minimum Önerilen
İşletim sistemi Windows 8.1/10 Windows 8.1/10
İşlemci Intel i5-3470 / AMD FX-8300 Intel i7-6700 / AMD Ryzen 5 2600
Bellek 6 GB RAM 8 GB RAM
Ekran kartı NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD7870 NVIDIA GeForce GTX 1060 / Radeon RX580
DirectX Sürüm 11 Sürüm 11
Depolama En az 13 GB En az 13 GB

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize oyun gündemi kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu