Oyun Gündemi

Dying Light 2 birçok sorunu çözecek!

Dying Light 2, sorunların çoğunu ilk günden itibaren çözecektir. Geliştirici stüdyosu Techland, yayınlandığı gün binden fazla sorunu çözecek.

Dying Light 2’ye geri sayım başladı. 4 Şubat 2022’de oyun hayatını ağırlayacak olan yapım, yılın en ilginçlerinden biri. Zor bir gelişim dönemi nedeniyle defalarca ertelenen oyun, ön incelemelerde çok fazla iç açıcı geri bildirim almadı.

Oyunda çok fazla hata olduğuna işaret eden basın kuruluşları, ilk günkü güncelleme ile bu durumun ortadan kalkabileceğini bildiriyor. Studio Techland ayrıca ilk günden itibaren çoğu soruna çözüm arıyor.

İlk gün Dying Light 2 güncellemesi birçok sorunu çözüyor

Dying Light 2, 4 Şubat’ta oyunculara sunulacak. İleri de sundu ne için dikkat çeken uzun bir süre olmamıştı yapımda, oyun yapmak bu araştırma için bazı yayıncılar ve kurumlar verilmiştir. Birçok hatanın gözlemlendiği yapı, bazı açılardan hayal kırıklığı olarak adlandırıldı. Oyunun ilerlemesini engelleyen hataların Techland’ın gündeminde olduğu tespit edildi.

Açıklamayı oluşturan stüdyo, binden fazla düzeltme yaptıklarını belirtti. İlk gün piyasaya sürülecek olan şirket bunu bildirdi.:

Son iki hafta içinde tüm platformlara binin üzerinde düzeltme ve iyileştirme ekledik. Önümüzdeki birkaç gün içinde binlerce ince ayar içeren ilk yamanın konsollarda yayınlanmasını bekleyebilirsiniz ve elbette PC sürümünü gerçek zamanlı olarak iyileştirme çabalarımızı sürdürüyoruz.

Zihinlerde soru işaretlerine neden olan önizleme Cyberpunk 2077’yi akla getirdi. Oyuncuların böyle bir şeyi tekrar yaşamak istemedikleri bir gerçek.

4 Şubat’ta satışa çıkacak, yalnızca ilk gün güncellemesinden sonra başka bir seviyeye yükselebilecek. Oyunu oynamadan önce NVIDIA ve amd’den özel güncellemeler yüklemeniz de önerilir.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize oyun gündemi kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu