Mobil Teknoloji

Apple ucuz iPhone 12 Pro satıyor

Apple, yenilenmiş iPhone 110 ve iPhone 12 Pro'yu 180 $ 'lık indirimli fiyatlarla yurtdışına satmaya başladı.

Almanya, ABD, Kanada, İngiltere Apple’a benzer birçok ülkede yenilenmiş (Yenilenmiş) iPhone, Mac, iPad, aksesuarlar vb. ürünleri sat. Yenilenmiş cihazlar orijinallerinden çok daha uygun fiyatlı olduğundan, genellikle sınırlı bir bütçeye sahip kişiler tarafından tercih edilirler.

Örneğin: Apple’ın web sitesinde, iPhone 11 128GB (Yeşil) 549 $ karşılığında satın alınabilirken, yenilenmiş haliyle 469 $ (80 $ indirim) karşılığında satın alınabilir. Aynısı Apple’dan ipad’e, Apple tv’ye ve Apple Pencil şeklindeki aksesuarlara kadar birçok ürün için de geçerlidir.

Yeni Apple iPhone 12 Pro, 180 $ ‘a kadar daha ucuz olacak.

Apple ayrıca iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu sertifikalı yenilenmiş ürünler sattığı çevrimiçi mağazasına ekledi. Teknoloji devi, satış politikasına uygun olarak, yenilenmiş bir telefon satın alan müşterilere bir yıl sınırlı garanti, iade ve yeni pil hakkı sağlıyor.

yenilenmiş iphone 12 pro

Apple’a göre, bu cihazlar tam işlevsel bir teste tabi tutulacak, batarya ve dış kaplama yenilenecek ve gerekirse orijinal parçalar da değiştirilecek. Ek olarak, orijinal iOS işletim sistemi kurulur, gerekli temizlik yapılır ve son olarak tüm aksesuarlarla birlikte paketlenir ve müşteriye teslim edilir.

Şirket, yenilenmiş ürünlerin bu süreçten nasıl geçtiğini açıklıyor:

Apple Sertifikalı Yenilenmiş Ürünler, yeni Apple ürünleriyle aynı standartları karşılaması için gerekli tam testlerin de yapıldığı titiz bir yenileme sürecini tamamlar. Tamamen temizlenmiş ve incelenmiş orijinal Apple yedek parçalarına sahip “yeni gibi” bir cihazınız olur.

Yeniden tasarlanan iPhone 12 64GB, 110 $ ve 128GB için 120 $ karşılığında satın alınabilirken, iPhone 12 Pro 128GB 140 $, 256GB için 150 $ ve 512GB için 180 $ karşılığında satın alınabilir. Ne yazık ki, Apple Almanya’da herhangi bir yeni ürün satmıyor. Fakat anavatanımızda yasal olduğu için, yakında başlayabilir.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize mobil teknoloji kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu