Sosyal Medya

App Store ve FaceTime şeklinde yaklaşık 20 hizmet çöktü!

Bu gece, Apple kullanıcıları App Store ve FaceTime gibi hizmetlere erişimde benzer sorunlar yaşıyor. İşte çökmekte olan sistemler...

Bu gece, iOS, iPad ve macOS kullanan birçok Apple kullanıcısı, App Store ve Facetime gibi yaklaşık 20 hizmete erişimde sorun yaşadığını bildirdi. Uygulamalar çöktü mü?

App Store, FaceTime ve Music tüm Apple servislerini çökertti!

Bazı sistem analistleri, özellikle kullanıcılar, şirketin hizmetlerinin 15’inden fazlasının erişim sorunları olduğunu belirtti. Bu uygulamalar ve platformlar temel olarak App Store, iCloud, Siri, iMessage, iTunes Store, Haritalar, Müzik, Podcast’ler, Arcade, Fitness +,  TV +, Find My, FaceTime, Notes ve Stok’u içerir.

App ın hangi uygulamalar çöktüğü ile ilgili bilgi

Hangi sistemlerin sorun yaşadığını gösteren bir görüntü yayınladı. Şirket tarafından paylaşılan verilerle karşılaştırıldığında, şu anda cihazda harita arama, harita görüntüleme, harita trafik durumu, harita yönlendirmesi ve gezinme, iCloud anahtarlık, iCloud Drive, iCloud hesabı ve oturum açma, iCloud Mail, iCloud Takvim, Bul ve applecare’de kesintiler yaşanıyor.

Buna, iCloud özel geçişi, Okul Yöneticisi, Oyun Merkezi, iCloud Uygulamaları da dahildir (iCloud.Com ), iMessage, iOS cihazını etkinleştirme ve okul servisleriyle ilgili sorunları çözme hakkında bilgi paylaşır Aşağıda diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan görüntülere bakarsak, App Store ve Music’te de kesintiler görüyoruz.

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize sosyal medya kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu