Oyun Gündemi

1.983 TL Oyun ve Uygulama ücretsiz

Google Play Store,  parasız toplam 1.983 TL değerinde oyun ve uygulama ücretsiz. Önceki indirimleri genellikle 1000 TL’nin altında olan teknoloji devi bu sefer büyük oynadı. Bu haftaki kampanya 13 uygulama, 13 oyun ve 4 simge paketinden oluşuyor.

Mesajlarımızda ücretsiz oyunların ve uygulamaların listesini listeledik. Size her zaman olduğu gibi hatırlatalım: indirimler zaman içinde sınırlıdır ve bugünden itibaren 10 güne kadar sona erer. Bu nedenle, Android cihazınızda oynamak istediğiniz oyunu, uygulamayı veya simge paketini yüklemek için hızlı bir şekilde devam edin.

Google Play Store’da 1.983 TL’lik Oyun ve Uygulama ücretsiz

Aşağıdaki listeden uygulamanın veya oyunun adına tıklayarak Play Store sayfasını açabilir ve ücretsiz olarak cihazınıza yükleyebilirsiniz. Ancak, yükleme süresinin dosya boyutuna ve yükleme hızına bağlı olarak değişebileceğini lütfen unutmayın. Bu arada, bu uygulamanın normal fiyatını parantez içinde de öğrenebilirsiniz.

Uygulamalar

Oyunlar

İkon paketleri

Cilginteknoloji.com olarak bu içeriğimize oyun gündemi kısmından ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun ile alakalı daha fazla içeriğe ulaşmak için Google baz alarak sitemizde arama yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu